پرفروش ترین ها
محبوب ترین ها

قطعات برج خنک کننده Cooling tower parts

قطعات برج خنک کننده (Cooling tower parts) : برج خنک کننده یک مبدل حرارتی کاملا تخصصی و مهندسی ساز می باشد که با استفاده از فرآیند تبخیر و چگالش  و تبادل حرارت بین دو سیال آب و هوا به کاهش دمای سیال درون چگالنده های صنعتی و چگالنده های خانگی ( چیلر آب خنک ) و انتقال این گرما به جو کمک می کند. قطعات برج خنک کننده نیز ابزاری هستند که جهت فعالیت موثر و بهینه برج خنک کن( cooling tower  ) مورد نیاز می باشد. این قطعات به مرور زمان در طی فعالیت برج خنک کننده دچار فرسودگی و یا خرابی می گردند .که در بررسی ها و بازدیدهای دوره ای برج خنک کن پی به عملکرد مناسب یا نامناسب قطعات برج خنک کننده خواهید برد و بعد از نظارت مهندسی توسط افراد متخصص در صدد رفع و تعمیر این لوازم و یا تعویض آنها خواهید بود. قطعات برج خنک کننده بر اساس نوع برج  و شکل هندسی آن شامل موارد مختلفی می شود. مثلا قطعاتی که در کولینگ تاور مخروطی مورد استفاده قرار می گیرد با برج خنک کننده مکعبی متفاوت است. اگر در صدد تهیه و خرید قطعات برج خنک‌کننده از قبیل، پکینگ برج خنک‌کننده ( سطوح پر کن )،  قطره گیر برج خنک کننده (حذف کننده‌های رانش )، نازل‌های اسپری ، آب پخش کن  ( cooling tower sprinkler ) فن‌های برج خنک‌کننده، کنترل‌های کننده سطح آب و ... هستید، مشاورین شرکت آذین تهویه می‌توانند به شما کمک کنند! ما برای تمامی مدل های برج خنک کننده قطعات جانبی و یدکی را تولید و تامین می کنیم.
 در اینجا به شما کمک خواهیم کرد تا درباره عملکرد قطعات داخلی برج خنک کننده و اینکه کدام یک را می توانید جایگزین کنید بیشتر بدانید. لیستی از قطعات برج خنک کننده که گروه صنعتی آذین تهویه طراحی و تولید می کند و شرح عملکرد هر یک از آنها را در قسمت توضیحات تکمیلی خواهیم آورد.

مدلهای دیگر کالا:
۰ تومان
۰ تومان
 • توضیحات تکمیلی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • معرفی قطعات برج خنک کننده و عملکرد هر یک از آنها:

  در اینجا لیستی از رایج ترین  قطعات برج خنک کننده  که ممکن است در طول عمر برج خنک کننده شما نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند آورده شده است.

  پکینگ برج خنک کننده(Cooling tower packing):

  پکینگ یا سطوح تبادل حرارت ( پرکن ) یکی از مهمترین قطعات برج خنک کننده است. درواقع می توان آن را عنصر میانی کل فرآیند سیستم خنک کاری در نظر گرفت. بسیاری از برج‌های خنک‌کننده امروزی از پکینگ های پی وی سی  pvc و یا پلی پروپیلن  PP و یا پکینگ هایی استفاده می‌کنند که سطح تماس سیال گرم با جریان هوا را برای فرآیندهای خنک‌کننده تبخیری به حداکثر می‌رساند . آب توسط نازلها بر روی سطح پکینگ برج خنک کننده پاشش و پخش می شود. این فرآیند ارتباط آب و هوا را افزایش می دهد و اجازه می دهد تا گرمای اضافی با سرعت بالایی تبخیر شود. از عوامل اصلی در تعمیر و یا تعویض پکینگ می توان به وجود  TSS( جامدات معلق کل) ، اسیدشویی زیاد و فرسودگی ناشی از آن اشاره نمود. پکینگ ها به دو دسته اصلی تقسیم می شوند : پکینگ فیلمی ، پکینگ  اسپلش 


  قطره گیر برج خنک کننده (DIRIFT ELEMINATOR):

  قطره گیر برج خنک کننده که به آن حذف کننده رانش یا دریفت الیمیناتور هم اطلاق می گردد، یکی دیگر از اجزای برج خنک کننده هستند که برای حذف قطرات آب از هوا و به حداقل رساندن اتلاف آب  درون چرخه برج خنک کننده طراحی شده اند. استفاده از قطره گیر کولینگ تاور باعث می شود قطرات آب و جریان هوا به طور ناگهانی جهت خود را از یکدیگر تغییر دهند. این فرآیند باعث می شود که آب از هوا جدا شده و دوباره به برج خنک کننده برگردد.در مناطقی که میزان مصرف آب و صرفه جویی در آن بسیار اهمیت دارد استفاده از قطره گیر برج خنک کن بسیار ضروری است و می تواند تا حد زیادی از اتلاف آب جلوگیری نماید. قطره گیر های کولینگ تاور به دو صورت کلی هستند که شامل قطره گیر لانه زنبوری و قطره گیر تیغه ای می شوند. البته این قطعه در تجهیزات دیگری همچون ایرواشرها و کندانسورها نیز کاربرد فراوان دارد.


  نازل برج خنک کننده(Cooling tower nozzle):
  نازل برج خنک کننده به چه منظوری استفاده می شود؟
   نازل یا افشانک برج خنک کننده  بیشتر در برج های خنک کننده جریان متقاطع استفاده می شود، زیرا از حوضچه های توزیع جریان گرانشی استفاده می کنند. در این برج ها، آب ورودی به حوضچه‌ توزیع آب که در بالاتر از پکینگ ها قرار دارد ؛ می‌رود و سپس از طریق نازل‌های برج خنک‌کننده که قسمت کف حوضچه تعبیه شده است به پایین پاشیده می شود.در بعضی از کولینگ تاورها ، آب مستقیما از طریق خطوط لوله کشی در بالای برج خنک کننده توزیع می شود و سپس توسط افشانک یا همان نازلهای برج خنک کن، که در فاصله های معین بر روی لوله قرار گرفته است بر روی پکینگ ها اسپری می گردد. افشانک های کولینگ تاور با متریال های مختلفی ساخته می شوند که اصلی ترین آنها پی وی سی، پلی پرو پیلن و ای بی اس می باشد. ولی در سفارش های تعداد بالا تقاضای مشتری برای انتخاب نوع جنس نازل ها اولویت تولید ماست. یکی از پر کاربرد ترین انواع نازل برج خنک کن که جزو نسل جدید نازل ها می باشد . نازل مربع پاش مدل 2H  است . این مدل نازل های برج خنک کن ، با افت فشار کمتر نسبت به مدل نازل های دک اسپری و همچنین پاشش آب به صورت منظم و سطح پوشش بالا، از مزایای بسیار بالاتری نسبت به سایر نازل های مربع پاش برخوردار هستند . لازم است بدانید که اصلی ترین قسمت طراحی نازل ها و کاربرد صحیح انواع نازل های آب پاش، رابطه مستقیمی با تامین میزان فشار پشت نازل دارد . نازل های مربع پاش این مزیت را دارند که با کمترین میزان فشار ، بیشترین شدت جریان آب را از خود خارج کنند . سایز استاندارد این نازل ها 2 اینچ و 3 اینچ می باشد و در بازه طراحی مدل های مختلف برج خنک کننده در بازه 10 الی 20 متر مکعب در ساعت آب را از خود به صورت استاندارد خارج می نمایند . 


  فن برج خنک کننده(Cooling tower fan):

  از فن برج خنک کننده  برای ایجاد جریان هوا همراه با فشار لازم  و منتشر کردن این  جریان هوا در سراسر برج خنک کننده استفاده می شود. هواکش های برج خنک کننده باید طوری ساخته شوند که در برابر اثرات خورنده محیطی که در آن کار می کنند ( آب و یا مواد خورنده دیگر ) مقاومت بالای داشته باشند. به خاطر ابعاد و قدرت بالای این فن ها معمولاً صدای زیادی دارند. اما انواع خاصی از فن های برج خنک کننده کم صدا نیز وجود دارد. این قطعه کاربردی از کولینگ تاور در انواع برج های خنک کننده جریان متقاطع، جریان متقابل، جریان القایی/ اجباری استفاده می شود. برج های خنک کننده جریان طبیعی نیازی به فن ندارند زیرا از جریان هوای طبیعی و فرآیندهای مختلفی استفاده می کنند که آب را خنک می کند. مقدار هوادهی پروانه برج خنک کننده به قطر فن تعداد تیغه و سرعت چرخش پروانه بستگی دارد.
  متریال بکار رفته در ساخت فن برج خنک کننده از مواد مقاوم و سبک می باشد. در ابعاد کوچک تر تا قطر 120سانت از متریال پلی پرو پیلن برای ساخت فن استفاده می شود و برای سایزهای بالاتر از 120تا قطر 600سانتی متر از متریال فایبر گلاس و آلومینیم استفاده می شود.

  فن دک و سیلندر فن (فن استک برج خنک کننده):

  عرشه فن یک سکوی پشتیبانی برای سیلندرهای فن است که راه دسترسی به فن و سیستم توزیع آب را نیز ایجاد می کند. به این قسمت ار برج خنک کن ، فن استک یا گلویی برج نیز گفته می شود و باید از مقاومت و ضخامت بالای برخوردار باشد تا در صورت قرار گرفتن سرویس کار بر روی آن دچار شکستگی نشود.

  بدنه و پنل های برج خنک کننده :

  یکی از قسمتهای اصلی و اجزای برج خنک کننده دیواره های برج یا همان پنل های برج خنک کن می باشند. قطعات بدنه فایبر گلاس پس از گذشت چندین سال امکان دارد نیازمند تعویض یا بازسازی باشند. بدنه برج خنک کننده فایبر گلاس شامل دیواره اصلی، لوور یا دریچه ورود هوا، گلویی، تشتک و ... می باشد.
  قسمت های که از متریال فایبر گلاس ساخته می شوند ضخامتی در حدود 4 تا 12 میلیمتر دارند و بصورت لایه گذاری از رزین و الیاف ترکیبی ساخته می شوند. باید بدانید که رزین اصلی در ساخت قطعات فایبرگلاس از نوع رزین پلی استر غیراشباع مدل ایزوفتالیک برند BKC  یا روزیتان سپاهان دارای گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001 از شرکت SGS  می باشد . این نوع از رزین ها بر پایه ایزوفتالیک زمان پخت بیشتری دارند و مقاومت و وزن بالاتری نسبت به نوع ارتوفتالیک و فنالوئیک نیز دارند.
  الیاف بکار رفته در بدنه برج خنک کننده به صورت ترکیبی و از دو نوع حصیری و سوزنی می باشند، الیاف حصیری بکار رفته در پنل کولینگ تاور نقش مهمی در ساختار آن دارد و بطور معمول هر سه لایه الیافی سوزنی یک لایه الیاف حصیری در ساخت بدنه مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای مقاومت بدنه برج خنک کننده در برابر اشعه UV از مواد آنتی یووی استفاده میگردد.

  موتور فن برج خنک کننده :

  در کاربردهای برج خنک کننده پتروشیمی و پالایشگاه به موتورهای فن ضد انفجار IP 66   برای جلوگیری از نشتی در مبدل های حرارتی نیاز دارند و در کاربری های دیگر از الکتروموتورهای کلاس F  با درجه حفاظتی IP 55 و فلنچ دار استفاده می گردد.  الکتروموتور فن باید با رله خطای زمین و سیستم های حفاظت رله بار بیش از حد تولید شوند. سیستم کاهش دور برج خنک کننده یا نحوه اتصال موتور به پروانه تا برج 100تن بصورت مستقیم و از برج خنک کن100 تن به بالا بصورت فولی تسمه یا گیر بکسی می باشد. الکترو موتورهای اروپایی مانند زیمنس و مارلی و موتور های ایرانی مانند موتوژن ، جمکو و الکتروژن از نمونه های پرکاربرد می باشند.


  شفت موتور ( محورهای محرک ):
  شفت های محرک نیرو را از شفت خروجی موتور به شفت ورودی دنده کاهنده انتقال می دهند. شفت‌های محرک همچنین باید به دلیل محیط مرطوبی که در آن کار می‌کنند در برابر خوردگی مقاوم باشند. شفت محرک حلقه اتصال بین موتور الکتریکی و شفت ورودی گیربکس است.

  گیربکس ( جعبه دنده ):
  انواع مختلف گیربکس ها شامل گیربکس های تک کاهشی سری A، گیربکس های کاهش دهنده دوگانه سری A، گیربکس های تک کاهشی و جعبه دنده های کاهش دهنده دوگانه می باشد. در حال حاضر نمونه های داخلی و خارجی بسیاری در بازار وجود دارد اما در 90درصد موارد بخاطر قیمت بالا و سختی شرایط نگهداری از سیستم فولی تسمه بجای گیربکس دنده ای استفاده میشود.

  آب پخش کن یا اسپرینکلرهد برج خنک کننده (sprinkler head) :

  در واقع این قطعه مخصوص کولینگ تاورهای مخروطی می باشد و همان وظیفه آب پاش و نازل در برج خنک کننده مکعبی را به عهده دارد. آب پخش کن در مرکز برج خنک کننده و بالای پکینگ ها قرار می گیرد و از طریق اتصال یک لوله ورودی آب به قسمت ثابت و گردش قسمت دوار، آب را به قسمتهای مختلف برج می رساند. 
  اسپرینکلر یا آب پخش کن بوسیله فشار آب ورودی و از طریق گردش ، آب را توسط لوله های که به قسمت خروجی متصل هستند بطور یکنواخت بر روی پکینگ های برج خنک کن می پاشد. متریال بکار رفته در ساخت این قطعه می تواند از نوع پلاستیکی ، آلومینیمی ، برنجی و استیل باشد. ولی با توجه به تجربه و در طول زمان ثابت شده که بهترین نوع آب پخش کن ها که در کنار قیمت مناسب طول عمر مناسبی نیز دارند آب پخش کن های آلومینیمی می باشند.
  البته قابل درک است که آب پخش کنی با متریال برنج یا استیل به مراتب بهتر از آب پخش کن با آلیاژ آلومینیم می تواند عمل کند وعمر بیشتری نیز داشته باشد. ولی قیمت آن چند برابر از نوع آلومینیمی می باشد و به همین خاطر با در نظر گرفتن تمام موارد ما اسپرینکلر هد آلومینیمی را پیشنهاد می نماییم.
  این قسمت از برج خنک کننده مدور در سایز های مختلف ( 2 تا 12 اینچ) طراحی و تولید می شود قسمت خروجی آن متغییر است و بین 4 تا 8 خروجی به یک آب پخش کن وصل میشود که معمولا در قسمت خروجی از لوله های upvc فشار قوی استفاده می شود.
  آب پخش کن ها از دو قسمت کلی تشکیل شده اند. که بخش اول قسمت ثابت اسپرینکلر stator نام دارد و بخش دوم ، قسمت متحرک اسپرینکلر  rotorمی باشد. نکته مهم در انتخاب آب پخش سایز ورودی و تعداد لوله های خروجی باشد که باید در زمان تعویض اسپرینکلر هد به آن توجه نمایید. همچنین بلبریگ مورد استفاده در ساخت آب پخش کن نقش زیادی در طول عمر آن دارد. شرکت آذین تهویه در آب پخش کن های خود از بلبرینگ های مرغوب ژاپنی استفاده می نمایید.

  ابزار اندازه گیری برج خنک کننده:
  سیستم‌های ابزار دقیق برج خنک‌کننده معمولاً عبارتند از: جریان‌سنج آب آرایشی برج خنک‌کننده، سوئیچ‌های کنترل کننده سطح آب برای حوضچه‌های آب سرد و گرم، ترموکوپل‌ها برای اندازه‌گیری دما آب سرد و گرم، سوئیچ‌های محاسبه لرزش و سوئیچ‌های کنترل کننده سطح روغن.

  کنترل کننده سطح آب ( فلوتر ):
  کنترل کننده سطح آب یا کلیدهای شناور برای کنترل خودکار سطح آب تولید می شوند. این قطعه در برج خنک کننده کمک می کند تا مطمئن شوید که همیشه مقدار صحیح آب در داخل مخزن ذخیره شما وجود دارد. فلوترها معمولاً برای پر کردن خودکار آب و توقف پر شدن آب پس از رسیدن به ارتفاع کافی استفاده می‌شوند. این کنترل‌ها را می‌توان با سنسورهای LED نیز نصب کرد که به شما اطلاع می‌دهند چه زمانی سطح شما خیلی پایین یا خیلی زیاد می‌شود، که به آن آلارم‌های سطح بالا و پایین می‌گویند. کنترل کننده های سطح آب به صورت خودکار سوئیچ موتور را در زما کاهش یا افزایش آب روشن و خاموش می کند. 

  لوورهای ورودی هوا برج خنک کننده :
  لوورها  یا دریچه های ورودی هوا از ورود نور خورشید به حوضه جلوگیری می کنند تا از رشد جلبک در داخل برج خنک کننده جلوگیری نماید و هزینه های شیمیایی ( از قبیل اسید شویی و ... ) را کاهش می دهد. این لوورها همچنین میزان پاشش را کاهش می دهند که باعث کاهش حجم آب هدر رونده و کاهش استفاده از مواد شیمیایی می شود. دریچه های ورودی هوا در برج های جریان مخالف اگر به درستی نگهداری و تمیز نشوند، گاهی اوقات پوسته پوسته می شوند. لوورهایی که رسوب گرفته اند،  مقدار جریان هوا را کاهش می دهند که متعاقبا کارایی و راندمان برج خنک کننده را کاهش می دهد.


  شیرهای شناور الکترونیکی :
  شیرهای شناور الکترونیکی  برای عملکرد بهتر برج خنک کننده طراحی شده اند، شیرهای شناور برنجی و سیستم های الکترونیکی سطح آب ، تعمیر و نگهداری کم با عمر طولانی دارند. به طور معمول،   کیت‌های شیر شناور الکترونیکی موجود است که شامل بازوی شناور، شیر شناور برای متناسب با کاربردهای خاص است.

  درزگیرها و پوشش های برج خنک کننده:
  پوشش های داخلی برج خنک کننده یا درزگیرهای برج خنک کننده از خوردگی، نشت یا زنگ زدگی در داخل برج خنک کننده جلوگیری می کنند، در حالی که پوشش های بیرونی از بدنه خارجی برج خنک کننده در برابر خوردگی و زنگ زدگی محافظت می کنند. محافظت از همه طرف برج خنک کننده به جلوگیری از مشکلات آینده و تعمیرات پرهزینه کمک می کند.

  هیتر یا المنت حوضچه برج خنک کننده :
  هیترهای کولینگ تاور  از یخ زدگی حوضچه آب سرد در شرایط آب و هوایی زمستانی جلوگیری می کنند و می توانند روی انواع برج خنک کننده اعم از مارلی و اواپکو نیز نصب گردد. هیترهای حوضچه آب سرد دارای عناصر حرارتی مسی با ماندگاری قوی هستند تا عمر طولانی این تجهیز را تضمین کنند. 

  در این قسمت چند سوال مهم و اساسی در زمینه قطعات برج خنک کننده مطرح می شود که می تواند به شما کمک کند تا برای خرید لوازم کولینگ تاور بهترین تصمیم  را بگیرید؟

  عمر مفید قطعات برج خنک کننده چند سال می باشد؟ 
  هر چند سال یکبار باید قطعاتی همچون پکینگ ها ، نازل ها، قطره گیر و... را تعویض نماییم؟

  در پاسخ به این دوسوال می توان گفت که با توجه به کیفیت قطعات اولیه و نوع نگهداری شما می تواند عمر لوازم یدکی کولینگ تاور متفاوت باشد. ولی بطور معمول و با در نظر گرفتن شرایط استاندارد می توان گفت قطعاتی مانند پکینگ های برج خنک کن  و قطره گیرها هر 7 تا10سال یکبار نیاز به تعویض دارند، یا نازل ها و آب پخش کن باید هر5 سال تعویض شود. ولی در خصوص پنل ها یا فن کولینگ تاور این مسله بستگی به عملکرد آن قسمت دارد و می توان گفت تا زمانی که مورد خاصی پیش نیاید می توان از آن قطعه استفاده نمود. البته در زمینه قیمت و خرید قطعات کولینگ تاور باید دقت لازم را به کاربرد تا بعد انجام سرویس بتوان انتظار بهترین کارآیی از دستگاه را داشت. قطعات برج خنک کننده قیمت های مختلفی دارند که با توجه به نوع متریال و کیفیت ساخت و البته ابعاد واندازه آنها می تواند متغییر باشد.

  چرا نیاز است قطعات کولینگ تاور بصورت منظم و دوره ای سرویس و در صورت نیاز تعویض شوند؟

  برج خنک کننده تجهیزی است که وظیفه تامین آب خنک را برای تجهیزات مختلف صنعتی و یا سیستم های تهویه مطبوع را بر عهده دارد. و از آنجای که برج خنک کننده بصورت دائم کار (continues) طراحی می شود، می بایست در بهترین حالت عملکردی خود باشد. برای رسیدن به این منظور نیاز از قطعات برج خنک کننده و لوازم مصرفی اصلی این دستگاه بطور منظم سرویس شوند.
  بطور مثال پکینگ ها که در ارتباط مستقیم با آب و رسوبات موجود هستند پس گذشت مدتی دچار گرفتگی می شوند و حتما باید شتشو داد شوند تا راندمان اولیه را داشته باشند. یا سیستم توزیع آب و اسپرنکلر امکان دارد به درستی کار نکند و دچار گرفتگی شود که در راندمان برج بسیار تاثیر گذار می باشد به همین خاطر حتما در طی تغییر فصول باید آب پخش کن بازدید شود ودر صورت نیاز سرویس گردد.
  سیستم هوادهی و فن برج خنک کننده و کاهش دور نیز از قسمتهای می باشد که در کولینگ تاور باید بصورت منظم بازدید شود تا در صورت ایراد احتمالی سریعا بر طرف گردد تا در عملکرد صحیح برج خنک کن اختلالی بوجود نیاید.

  آیا نیازی به تامین قطعات یدکی برج خنک کننده می باشد؟

  همانگونه که در بالا نیز اشاره شد برج خنک کننده معمولا بصورت دائم کار می باشد و می بایست در طول 12 ماه سال بشکل صحیح کار کند. به همین خاطر وجود لوازم یدکی کولینگ تاور جهت تعمیر و تعویض هر چه سریع تر این دستگاه امری ضروری می باشد.تامین و خرید لوازم یدکی برج خنک‌کن در واقع یکی از مهمترین اصول مهندسی تاسیسات در نگهداری آن بشمار میرود. به همین منظور پیشنهاد میشود حتما در زمان تهیه کولینگ تاور یک ست از قطعات پر مصرف نیز خریداری شود. همان طور که در بالا قطعات برج خنک کننده معرفی شد می توانید از سازنده دستگاه لیست اجزای برج خنک کننده را دریافت نمایید و به راحتی در زمان نیاز اقدام به خرید آن نمایید.
  در پایان گروه صنعتی آذین تهویه اعلام میدارد که آمادگی تولید، تامین و فروش قطعات مختلف برج خنک کننده را دارا می باشد. شما می توانید جهت خرید و تعویض قطعات زیر بر ما تکیه نمایید و این موارد در تخصص ماست :
  تامین و تعویض  قطره گیر برج خنک کننده
  تولید و فروش پکینگ برج خنک کننده جریان مقابل ( کانتر فلو  Counterflow )
  تامین پکینگ برج خنک کننده  جریان متقاطع ( کراس فلو Cross flow )
  تولید و تعویض لوورهای ورودی هوا
  تولید و فروش نازل و اسپرینکلرهد برج خنک کننده
  تولید و فروش انواع  برج خنک کننده فلزی و فایبرگلاس 

  • سانا شیروانی
  • چهار شنبه 06 مهر 1401 - 14:07
  • 0
  • 0
  روز بخیر ما دو عدد کولینگ تاور داریم که نیاز به فن و کاهش دور دارد چگونه میتونید به ما کمک کنید تا این قطعات را تهیه و تعویض کنیم
  • مدیر سایت
  • دوشنبه 18 مهر 1401 - 13:07
  • 0
  • 0

  سلام علیکم

  شما باید از طریق ایمیل یا واتساب قطر پروانه ، حنس تیغه ها، سایز شفت را اعلام بفرمایید  ودر صورت امکان از قطعات معیوب عکس بفرستید تا بعد از بررسی قطعات مورد نظر برای شما تولید و ارسال گردد.

  کاهش دور ها بصورت 2 -3و 4 تسمه هستند و پروانه ها نیز در قطرهای بالا از جنس فایبر گلاس و آلومینیم ساخته میشوند.

   

  • سعیدرادمنش
  • دوشنبه 18 بهمن 1400 - 20:11
  • 0
  • 0
  سلام عرض ادب شرکت محترم اذین تهویه ممنون بابت مطب خلاصه ومفیدتون، ما یک کولینگ تاور 350تن گرد داریم اسپرینکلر ما خوب کار نمیکنه و در عملکرد برج خنک کن اختلال ایجاد کرد میشه راهنمایی کنید تا بتونیم یک عدد از این قطعه را متناسب با لوله ورودی خریداری کنیم.شماره تماس رو در قسمت درخواست تماس سایت ثبت کردم
  • مدیر سایت
  • دوشنبه 25 بهمن 1400 - 18:11
  • 0
  • 0

  سلام جناب رادمنش 

  خدمت شما عرض کنم که برج 350 تن مخروطی آب پخش 8 یا 10 اینچ دارد که از جنس برج و آلومینیم ساخته می شود .و باید در صورت خرابی حتما جایگزین شود چون عملکرد کولینگ تاور ارتباط مستقیم با نحوه توزیع صحیح آب توسط آب پخش کن دارد. همکارها مشخصات و قیمت راطی پیش فاکتور ارسال کردند.تایید بفرمایید تا ارسال شود.

  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه