چهار شنبه 06 بهمن 1400 نویسنده : مدیر سایت
431 0 0

کاهش دور برج خنک کننده ویژه

سیستم کاهش دور در برج خنک کننده به دوصورت انام میشود، کاهش تسمه پولی و کاهش دور گیربکسی. یکی ار متداول ترین روشها که در بین تولید کننده گان کولینگ تاور مورد استفاده قرار میگیرد سیستم کاهش دور فولی و تسمه می باشد که هم قیمت مناسب دارد و هم نگهداری آن آسان تر می باشد.

شنبه 18 دی 1400 نویسنده : مدیر سایت
329 0 0

عوامل موثر در قیمت برج خنک کننده ویژه

قیمت برج خنک کننده یکی از عواملی می باشد که در زمان خرید کولینگ تاور مورد توجه مصرف کننده گان می باشد، به همین منظور در این مقاله مواردی را که در تعین قیمت برج خنک کننده موثر هستند ذکر نموده ایم و جدیدترین لیست قیمت برج خنک کننده را نیز درج کرده ایم .

سه شنبه 23 آذر 1400 نویسنده : مدیر سایت
343 0 0

آشنایی با مشخصات دستگاه زنت zent ویژه

آیا دستگاه زنت برای تهویه مطبوع و سیستم سرمایش و گرمایش منازل مناسب است؟ آشنایی با مشخصات و اجزای دستگاه زنت دستگاه زنت یا هواساز آپارتمانی چگونه کار میکند؟ آیا قیمت زنت ( هواساز آپارتمانی ) مقرون به صرفه است؟

پنج شنبه 11 آذر 1400 نویسنده : مدیر سایت
310 0 0

پکینگ برج خنک کننده | پرکننده و قطره گیر کولینگ تاور ویژه

پکینک کولینگ تاور یا سطوح پرکننده برج خنک کننده یکی از قسمتهای اصلی برای تبادل حرارت می باشد. از پکینگ نت اسپلش در سیستم های تصفیه آب و فاضلاب نیز بطور گسترده استفاده میشود.

دوشنبه 08 آذر 1400 نویسنده : مدیر سایت
385 0 0

هواکش گلخانه ویژه

هواکش گلخانه (Greenhouse ventilator) : فن گلخانه ای یا هواکش های گلخانه به عنوان یکی از قسمتهای اصلی یک گلخانه محسوب می شود. برای موفقیت در مدیریت گلخانه و رشد مناسب گیاهان نیاز به تهویه مناسب در سالن داریم به همین خاطر برای کنترل دما و رطوبت سالن می بایست از چند فن گلخانه و تعدادی فن سیرکوله برای جریان هوای داخلی استفاده نمایید. فن های گلخانه بصورت دیواری همراه با دمپر اتومات در ابعاد 140*140 سانت و 100*100 سانت ساخته می شوند.