دوشنبه 08 فروردین 1401 نویسنده : مدیر سایت
2306 0 0

کاهش صدای اگزاست فن سانتریفیوژ ویژه

معمولا اگزاست فن های سانتریفیوژ صنعتی صدای زیادی دارند که می توان اقدامات مختلفی برای کاهش صدای فن انجام داد. در این مقاله از سایت آذین تهویه به روش های مختلف برای کاهش صدای اگزاست فن و سایلنت کردن فن ها می پردازیم.

یک شنبه 22 اسفند 1400 نویسنده : مدیر سایت
797 0 0

اگزاست فن سانتریفیوژ فشارقوی ویژه

از فن سانتریفیوژ فشار قوی یا اگزاست فن انتقال مواد در بسیاری از صنایع برای انتقال ذرات و آلودگی های محیطی استفاده می شود. بطور مثال از فن فشار قوی برای تخلیه و انتقال ذارتی مانند خاک اره و پوشال چوب، یونولیت، گرانول، الیاف نساجی، سبوس جو وذرت، پودرهای شیمیایی و دارویی، براده های آهن در تراشکاریی و فلز تراشی و... استفاده میگردد.

دوشنبه 16 اسفند 1400 نویسنده : مدیر سایت
2736 0 0

راهنمای انتخاب فن سانتریفیوژ و اکسیال ویژه

نحوه انتخاب فن مناسب یه کار تخصصی است که با نرافزار های دقیق انجام می شود. همانطور که می دانید فن های مکنده ( اگزاست فن ) و فن های دمنده( بلوور فن ) از تجهیزات اصلی در امر تهویه محیط های مختلف می باشند که می توان از نمونه های مختلف آن با توجه به میزان آلایندگی و نوع کاربری استفاده نمود. می توان برای انتخاب فن از شرکت های تولید کننده فن مشورت لازم را دریافت نمود.

شنبه 14 اسفند 1400 نویسنده : مدیر سایت
984 0 0

موارد مهم در زمان نصب برج خنک کننده ویژه

نصب برج خنک کننده بصورت اصولی و توسط افراد متخصص و البته انتخاب مکان مناسب برای نصب برج خنک کننده می تواند در نحوع عملکرد این دستگاه بسیار تاثیر گذار باشد. در این مقاله از سایت آذین تهویه به موارد مهم که در زمان نصب برج خنک کن باید مد نظر قرار گیرد اشاره خواهیم نمود .

چهار شنبه 04 اسفند 1400 نویسنده : مدیر سایت
949 0 0

روش انتخاب برج خنک کننده ویژه

در خیلی از صنایع و اکثر سیستم های تهویه مطبوع از انواع تجهیزات خنک کننده آب استفاده میشود، در این بین برج خنک کن ( کولینگ تاور) یکی از پرکاربرد ترین آنها می باشد به همین خاطر انتخاب برج خنک کننده مناسب با نوع کاربری و متناسب با منطقه جغرافیایی مسئله مهمی می باشد. برای انتخاب کولینگ تاور بهتر از بعد محاسبات لازم با یک متخصص در همین حوزه مشورت نمایید.

پنج شنبه 28 بهمن 1400 نویسنده : مدیر سایت
734 0 0

نصب و راه اندازی برج خنک کننده ویژه

برای نصب کولینگ تاور در واحدهای تجاری یا کارخانه ها ابتدا باید بهترین مکان را انتخاب کنید. در حالت ایده آل بهترین مکان برای نصب برج خنک کننده جایی است که سایه وجود داشته باشد. و یا برج در معرض شرایط نامناسب جوی قرار نداشته باشد. شما می توانید جهت انتخاب بهترین مکان نصب کولیگ واتر از سایه خود ساختمان یا سایر ساختمان های اطراف استفاده کنید

دوشنبه 25 بهمن 1400 نویسنده : مدیر سایت
691 0 0

تاثیر اگزاست فن تهویه در جلوگیری از انتشار کرونا ویروس ویژه

اگزاست فن مکنده یا هواکش های تهویه یکی از ابزار های موثر در کنترل شیوع بیماری های تنفسی مانند کرونا می باشد. همانطور که در سالهای اخیر دیده شده است ویروس کرونا ( کووید 19) از طریق هوا به سرعت منتقل می شود و به همین خاطر ایجاد محیطی عاری از آلودگی و توجه به تهویه مکان های سربسته از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. شما می توانید اط طریق نصب اگزاست فن تهویه یا چند هواکش دیواری هوای محیط را جابجا نماید و هوای آلوده را با هوای تازه تعویض کنید.

چهار شنبه 13 بهمن 1400 نویسنده : مدیر سایت
811 0 0

رسوب آب در برج خنک کننده | تاثیر رسوب آب در کولینگ تاور ویژه

برج خنک کننده یا کولینگ تاور یکی از تجهیزات مفید برای دفع گرمای مازاد آب مورد استفاده در صنایع مختلف می باشد.نحوه عملکرد کولینگ تاور بر اساس تبخیر قسمتی از آب تا دمای مرطوب محیط می باشد. با توجه به ارتباط مستقیم این دستگاه با نوع آب در گردش باید بدانیدکه اهمیت کیفیت آب و خصوصیات آب ورودی به این دستگاه خیلی زیاد است، پس در ادامه مقاله به بررسی اهمیت آب مصرفی برج خنک کننده می پردازیم.

چهار شنبه 06 بهمن 1400 نویسنده : مدیر سایت
1001 0 0

کاهش دور برج خنک کننده ویژه

سیستم کاهش دور در برج خنک کننده به دوصورت انام میشود، کاهش تسمه پولی و کاهش دور گیربکسی. یکی ار متداول ترین روشها که در بین تولید کننده گان کولینگ تاور مورد استفاده قرار میگیرد سیستم کاهش دور فولی و تسمه می باشد که هم قیمت مناسب دارد و هم نگهداری آن آسان تر می باشد.

شنبه 18 دی 1400 نویسنده : مدیر سایت
786 0 0

عوامل موثر در قیمت برج خنک کننده ویژه

قیمت برج خنک کننده یکی از عواملی می باشد که در زمان خرید کولینگ تاور مورد توجه مصرف کننده گان می باشد، به همین منظور در این مقاله مواردی را که در تعین قیمت برج خنک کننده موثر هستند ذکر نموده ایم و جدیدترین لیست قیمت برج خنک کننده را نیز درج کرده ایم .